Skip to content

Fototapety marki Redro w sypialni

Ściana jak kartka papieru

Wykorzystanie bieli na ścianach jest obecnie nie tylko bardzo modne, ale i praktyczne. Jest to bowiem barwa chromatyczna, która pozwala nam na dowolność w wyborze kolorów mebli czy dodatków. Stanowi to duże ułatwienie, gdyż mnogość stylów obecnych na rynku wnętrzarskim sprawia, że niekiedy nie potrafimy zdecydować się na jeden dominujący kolor, który wypełni nasze mieszkanie. Niestety wielu osobom białe ściany wciąż kojarzą sięz nudą i banałem, co jest dużym błędem. Jak zmienić taki sposób myślenia? Wystarczy pomyśleć o ścianie w tym kolorze jak o czystej kartce papieru, na której za pomocą fototapet marki Redro możemy projektować niczym nieograniczone obrazy urozmaicające naszą domową przestrzeń.

2029_0

Świetnym miejscem do realizacji takiego pomysłu jest sypialnia, której nadrzędnym celem jest wprowadzenie nas dobre samopoczucie zarówno przed snem jak i po wybudzeniu. Kolor biały idealnie wpisuje się w ten kanon bowiem za jego sprawą odnosimy wrażenie czystości i świeżości. Biel idealnie odbija światło zatem umieszczenie fototapety na ścianie za łóżkiem powiększy ją optycznie. Z kolei odpowiednio spersonalizowany ornament nada jej wyrazistości i charakteru.Z pośród wielu wzorów, które znajdziemy w ofercie marki Redro, w sypialni najlepiej sprawdzą się te utrzymane w łagodnym tonie: jasne kwiaty, niebo, pejzaże, plaże, ogrody, a także biało-czarne szkice. Znajdziemy je m.in. w takich kolekcjach jak: „Dmuchawce”, „Mur”, „Kwiaty” czy „Natura”. Nadruki na fototapetach marki Redro nanoszone są na trwałe i odporne materiały. Dodatkowo kwestia ich montażu jest niezwykle prosta, gdyż klej nakładamy tylko na powierzchnię ściany. Marka Redro zadbała również o to by każda z ilustracji dostępna była w dowolnym rozmiarze dzięki czemuz łatwością dopasujemy ją do naszych potrzeb.

Biała sypialnia, w której zagości jeden ze wzorów bogatej oferty fototapet marki Redro to pewność, że nuda nawet się nam nie przyśni.

Zapraszamy na: www.redro.pl

Cena uzależniona od wymiarów oraz materiału wydruku
Fototapeta Biała Róża
Przykładowa cena:
Wymiary: 100×100 cm
Cena: 90 zł brutto


No Comments yet, be the first to reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.